O nas


Centrum Edukacyjne One To One 

Nasza firma to profesjonalne centrum korepetycji ze wszystkich przedmiotów występujących w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Ponieważ jesteśmy młodą firmą, potrafimy słuchać swoich klientów i zawsze wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. 

Nasza oferta

Korepetycje w naszym centrum są prowadzone indywidualnie i grupowo. Prowadzimy kursy przygotowujące do matury, egzaminów gimnazjalnych i ósmoklasisty. Dla najmłodszych prowadzimy zajęcia z języka angielskiego od 4 roku życia.

Kadra

Naszą kadrę stanowią młodzi i pełni pasji specjaliści oraz pedagodzy, którzy doświadczenie nabywali pracując w różnego typu szkołach jak i na zajęciach indywidulanych.

Gdzie jesteśmy

Nasza siedziba mieści się w biurowcu przy ul. Kosynierów Gdyńskich 27 w Grudziądzu. Dzięki położeniu w ścisłym centrum miasta, blisko przystanków autobusowych i tramwajowych, można do nas dotrzeć z każdego miejsca w Grudziądzu.Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]